One page/landing page dizainų šablonai

Kodėl norėtumėte susikurti vieno puslapio svetainę.

Daugumą sveitainių turi keletą puslapius. Dažniausiai tos svetainės turi pagrindinį, kontaktų, apie mus ir kitus puslapius apie paslaugas kita.

Vieno puslapio svetainė išsiskiria tuo, kad turi visą reikiamą informaciją lengvai pasiekiamą viename puslapyje ir mygtukus, kurie naviguoja per tą puslapį. Tokio tipo svetainę lengva palaikyti, nes turinio palyginus būna nedaug.

Vieno puslapio dizainas nėra tinkamas pasirinkimas kiekvienam puslapiui. Didelėms įmonės reikia daugiau vietos aprašyti savo veiklą. Tačiau jei esate maža įmonė, apsvarstykite šį tinklapio formatą.

Paprasta vieno puslapio svetainė

250
  • Šablonas bus paruoštas pagal jūsų pageidavimus: spalvos, šriftai, nuotraukos. Struktūra bus panašį į jūsų pasirinkto šablono.
  • Gausite prieigą prie administratoriaus skydelio, kuriame galėsite valdyti savo svetainę.
  • Pateiksime vaizdo įrašus kaip naudotis svetainės elementais.
  • Įrašysime wordpress turinio valdymo sistemą į jūsų serverį su visais būtinais įskiepiais, kaip saugumo, patogaus redagavimo, slapukų įspėjimo, SEO, google paieškos indeksavimo ir statistikos (reikės jūsų gmail paskyros prisijungumų).
  • Klientai turi pateikti tekstus, nuotraukas geros kokybės, jeigu tai logotipas, tai su permatomu fonu (transparent). Logotipo minimalūs matmenys: 300x600px.

2021. Visos teisės saugomos