Stiprūs inžineriai

Esame metalo ir plieno konstrukcijų, naudojamų tiek pramoninėje, tiek civilinėje inžinerijoje, gamintojai, inžinieriai ir montuotojai. Šioje srityje veikiame jau nuo 1996 m. Nuolatos siekiame pasiūlyti projektų sprendimus, leidžiančius įgyvendinti ne tik standartinius užsakymus, tačiau ir grandiozinius architektūrinius sprendimus. Vedami noro augti ir tobulėti, suformavome profesionalią komandą, kurią papildo inžinieriai, įgyję reikiamą kvalifikaciją, surinkėjai, suvirintojai, dažytojai, esantys savo srities specialistai.

25+

Metai

Patirties

Mūsų pagrindinis tikslas yra suprasti kliento poreikius ir padėti juos paversti į gerai apgalvotą projektą.

Proaktyvumas, kompetencija, patikimumas ir efektyvumas - mūsų kertinės vertybės, kurių laikomės kiekviename veiklos etape.

Stiprioms konstrukcijoms -
stiprios kompetencijos

25 metų patirtis versle

Plienines konstrukcijas Butina gamina nuo 1996 metų. Pradėjusi nuo nedidelių remonto dirbtuvių, šiandien UAB Butina išsiplėtusi iki 3500 kv. metrų ploto ir sėkmingai plečiasi toliau.

Vidutinė inžinieriaus darbo patirtis - virš 10 metų

UAB Butina komandą sudaro įvairios patirties personalas, kur mažiausia darbo patirtis - 8 metai, o didžiausia siekia netgi virš 40 metų.

Įvairiapusė kvalifikacija

Inžinerinį personalą sudaro aukštajį išsilavinimą turintys specialistai, įgiję skirtingas kvalifikacijas: statybos inžinierijos, gamybos inžinerijos, suvirinimo technologijų specialistai.

Tikslai

Mūsų tikslas - plieninių konstrukcijų gamyboje - tapti Nr. 1 pasirinkimu Lietuvoje

Kiekvienais metais investuojame į gamybinius pajėgumus ir efektyvumą, bei savo pajėgumus padidiname nuo 20 proc. kasmet.

Nuolat investuojame į darbuotojų saugą ir sveikatą, kurdami Jiems saugią ir draugišką aplinką

Saugant mūsų aplinką ir gamtą, būtina tausoti jos išteklius ir dirbti efektyviai. Per paskutinius metus savo atliekų procentą sugebėjome sumažinti nuo 7 proc. iki 5 proc. Per ateinančius metus, pasitelkiant sandėlio ir gamybos valdymo IT sprendinius, planuojame pasiekti vos 1 procentą atliekų, gaminant mūsų produkciją.