„Garliavos baldai“: klasikinių formų ir išraiškingų detalių sandūra

Home / Mūsų darbai / Filmavimas / „Garliavos baldai“: klasikinių formų ir išraiškingų detalių sandūra

Klasikinės linijos, tamsūs tonai su paslėptomis nedidelėmis, tačiau puikiai idėją išpildančiomis detalėmis. Akcentu virstantys baldai ir funkcijai netrukdanti puošyba. Visa tai – sakralinių baldų užsakovų idėjos ir norai.

Šio projekto pagrindinis tikslas buvo funkcionalumas: dydis, naudojimo patogumas, talpumas ir koncentracija. Tačiau nebuvo pamiršta ir vietos pajautos idėja, kurioje reikėjo lengvų potepių, mažyčių detalių ir aiškaus išraiškingo akcento.

Lengvi raižyti stulpeliai, grakštus kilimas į viršų lyg ir primena Viduramžių pabaigos gotikos bandymus pasiekti dangų, bet tuo pačiu šalia stūksantys savotiški koplytstulpiai primena bene kiekvieną Lietuvos kampelį ir jo sakralumą perkelią šiai erdvei.

Mažytės durų apdailos detalės, raštais numargintos rankenėlės ar raižyti slenksčių kampučiai kuria artumo ir šilumos pojūtį, traukia prieiti, paliesti, ištyrinėti ir atrasti dar kažką naujo.

Sakralinių baldų gamyba visuomet tampa savotišku iššūkiu, kai reikia atrasti ramybės ir išskirtinumo pusiausvyrą neapkraunant erdvės, tačiau šis darbas puikiai išpildė visų lūkesčius.

Švari klasika persipynusi su akies nerėžiančiomis detalėmis išryškėjančiomis su lig kiekvienu žvilgsniu. +370 679 51 794info@garliavosbaldai.ltwww.garliavosbaldai.lt

Posted by Garliavos baldai on 2018 m. lapkričio 27 d., antradienis

Facebook Comments

Leave a Reply